Erp Yazılım Desteği Hizmeti

Reel Çözüm
Erp Yazılım Desteği Hizmeti

ERP kullanmaya başlayın
SaaS modelinin en büyük avantajlarından biri, yazılımın en güncel özellik, işlev ve en iyi uygulamalar ile güncel tutulmasıdır. Bulut ERP sağlayıcılar düzenli olarak güncellemeler yaparlar (örneğin Oracle her ay yapar). Bu da yapay zeka, dijital asistanlar, makine öğrenimi, kayıtzinciri, artırılmış gerçeklik ve Internet of Things (IoT) gibi en yeni ve devrim niteliğindeki gelişen teknolojilerin abonelere düzenli olarak sunulduğu anlamına gelir.

Bu yeni teknolojilere erişim sayesinde ERP yazılımları geliştikçe kurumlar, işle ilgili en iyi uygulamalarını hızla geliştirebilirler. Finansal hesapları uzlaştırmak gibi önemli ölçüde manuel müdahale gerektiren süreçleri otomatikleştirebilir. Ek olarak, kullanıcılar ön ofisin yanı sıra fabrika katlarındaki ambarlarda ve kurum genelindeki diğer tüm konumlarda da kurumsal işletme faaliyetlerini kapsamlı ve gerçek zamanlı olarak kavrayabilir. Bu bilgi daha sonra akıllı telefonlar ve tabletler de dâhil olmak üzere her uygun çalışanın mobil cihazlarından kolayca erişilebilir.

Dijital çağ için üretilen günümüzün ERP bulutu mobil, sosyal, analitik ve en güncel gelişmekte olan teknolojileri kucaklamaktadır. Bundan daha azı, bir kurumu ileri taşımaz.